Květen 2012

..in love..jsem zoufalá..:/

30. května 2012 v 20:47 | Glamm♥ |  Deníček
..Včera byl krásnej den..:)
ráno se mi vstávalo s úsměvem, váha mi ukazovala krásných 55,2 kilo, johouuu!:DD

Takže pomalu ale jistě se blížím k mojí staré vázu- ťuk ťuk, ať to nezakřiknu ..:D :P

>včera jsem byla na tréninku,jako každý týden - standarty a latinsko-americké tance, jelikož můj taneční parťák se odjel rekreovat kamsi na školní výlet, tancovala jsem s jiným tanečníkem,jehož partnerka taky nemohla přijít a prostě a jednoduše- NEJLEPŠÍ!:)) cítím se jako "in love" ..:D přitom přítele mám.. chjo .. spíš bych řekla že ot je tím kouzlem osobnosti, nebo nevím..:) ..

>dnes jsem měla ráno váhu 55,0 , a to jsem v sobě měla už skleničku vody, takže doufám, že to pujde dolu..:) jinak sjem to totálně pos**la..:/ .. mamka dělala zapečený šunkofleky, a když jsem přišla ze školy, tak sjem stála s vidličkou u trouby a zobala o sto-šest.. Navíc.. za týden jdu na brigádu, po škole a budu muset na sobě mít "neopren".. jde o jednu promoakci.. no já se z toho snad ... :// >>> k večeru jsem si dala 9 kilásků na orbitreku a 100 sklapovaček ..

RADA PRO VÁS > po přečtení tohoto článku si dejte i za mně 20 sklapovaček, pro lepší pocit..:D

B-bye.. ♥

Sladkost??!-no ano,to můžeš! :))

28. května 2012 v 20:14 | Glamm♥ |  Diety

Bejby... máš také někdy neskrotnou chuť na něco zakázaného? nemluvím teď o ovoci,ale o sladkostech ;) ..
jedna slečna mě naučila, během mojí dietní abstinentce, jak to dělaj modelky ;) .. stačí přežvýkat a vyplivnout, toď vše.. :D zní to asi divně,co? ://.. ale jakože jak chceš jinak zhubnout,když tě honí mlsná? :PP

xoxo Glamm♥

HIATUS- měla sem na mále..

28. května 2012 v 20:04 | Glamm♥ |  Deníček
..MÁM HUBNOUT x NEMÁM HUBNOUT..

jááj to byla ale doost dlouhá doba, než jsem se rozhoupala.. ANO- musím! :))

MOTIVACE- moje spolužačka, má dole 10 kilo, ze svých 78 má teď 68.. dobrý ne? :P když ona dokáže překonat každou sladkost a ráno si dělá ovesný vločky,malou mističku a ještě s vodou,páč mlíko je moc "tučný" tak to zvládnu i já ne? :DD .. však nevidim problém.. musim se jen naučit řikat NEvšemu strašně dobrýmu-ale sladkýmu.. dneska jsem to zkoušela, a moje aktuální váha (oblečená) =55.7 kiláásků..

takže minimálně 5 kilo dolů a prázdniny můžou začít, mám na to měsíc, tak OREVUÁÁÁR a tenhle blog měním na deníček, kterej bych si jednou ráda přečetla.. třeba až ztratim inspirace,že? ://

táákže → GLAMM- DĚLÁŠ TO PRO SEBE, DOTOHO! ♥:D

xoxo Glamm♥

Motta- wanna be?:))

17. května 2012 v 22:23 | Glamm♥ |  Diety
Nevzdávej se toho co nejvíc chceš jenom pro to, co by jsi chtěla právě teď.
Nic nechutná tak dobře jako být hubená.
Chvilku na rtech, navždy na stehnech.
Jídlo je jako umění. Je na koukání, ne na jezení.
Pokud to chutná dobře, snaží se tě to zabít.
Kosti definují, kdo opravdu jsme, ukaž je.
Kalorie tě neudělají šťastnou.
Chutě jsou jenom pocity.
Hubená je pěkná, ale hubenější je perfektní.
Co držíš nyní mezi prsty, bude zítra na tvých bocích.
Ušla jsem už dost dlouho cestu na to, abych dostávala rozkazy od sušenky!
Čokoláda tě neudělá šťastnou.

..odmítnuté jídlo dne..:D

17. května 2012 v 22:11 | Glamm♥ |  Deníček
..říci NE je pro mne hrozně těžké.. dneska jsem to zkusila a teď? mnohem lepší pocit, ušetřila jsem si kolem 250 kcal a to se vyplatí..:-) :-D

17/5/2012

17. května 2012 v 21:59 | Glamm♥ |  Jídelníček
Ladies,
dnes to bylo taky šílený..:/ ČTVRTEK! = 9 hodin ve škole, pak dvě hoďky tréninku..+ snažim se cvičit..:D přijdu si jak křeček v kolečku ..x))..a váha dnes ráno? 55.4 ..:/ Úúú jde to pomalůů..ale krásnej pocit vidět tam něco jiného než na co jsem byla zvyklá.. :))

Jídelák:
Snídaně: jogurt- 53 kcal
Svačina: mandarinka..:D -žerůů je.. ♥
Oběd: polystyrenový chlebíčky 3...(víc jsem toho nestihla)
Svačina: spojená s večeří..
Večeře: půlka rohlíku se salámem a sýrem + zobání různých maličkostí..SAKRA!://
Pití : voda..(kolem 3 litrů)
a pocit ze dne?..neumřela jsem!:D jinak jsem dost vyčerpaná, ráno nemám na jídlo chuť, přijdu domů a sežrala bych kuchyň i s komorou ..:D
B-bye.. ♥

..Moje pravidla diety..

17. května 2012 v 13:51 | Glamm♥ |  Diety
..jednoduchá pravidla..
♥ FUNGUJÍ...když vás to baví...:))

  • nepřejídat se
  • hodně pít! (voda- přes den přes 3 litry..zahání hlad)
  • ráno nevykročit bez čaje (horký čaj rozproudí spalování a zelený ho podpoří ;))
  • nejíst tučná,smažená,sladká jídla- jde to i bez nich ;))
  • nemluvit o své dietě - toto pravidlo se týká mimo tento blog..:))
  • nejíst navečer
  • pohyb- minimálně 2-3x týdně aerobní aktivita
  • psaní jídelníčku.. vážně to pomáhá...:) a motivuje k lepším výkonům..:))
  • neukazovat svojí slabost - věřte nebo ne,ale všichni si mylsí, že jsem nejvtší jedlík rodiny..:D .. proč ne?:P
  • jíst 4-5x denně malé porce..
Denní příjem? ..okolo 500 kcal +/-
rada na zívěr- řiďte se pravidly, ať už svými, nebo které uznáte za vhodné..

..Proč chci být hubená?

17. května 2012 v 13:45 | Glamm♥ |  Deníček
..vzpomínám si, jakbyl život bez starostí, když jsem se nemusela starat o to, co si dám k jídlu, jak moc to bude tučné nebo kalorické a jak krásný to byl pocit, když jsem v obchodech nemohla najít tu správnou velikost- vše mi bylo velké..
achh ten pocit.. chci ho zpět.. Můj přítel mě tehdy nosil v náručí (minulý rok -50kilo) a mě bylo trapně, když jsem před měsícem čelila své váze (60 kilo) .. Chci být hubená a dokázat tím sama sobě, že na to mám.. že to oblečení, co mám hodně hluboko ve skříni jen čeká na to, až si ho opět obléknu a opět budu cítit lehkost ..

..grr...už nežeru!:((

16. května 2012 v 23:09 | Glamm♥ |  Deníček
denně se přetvařuji- před našima, spolužáky, přítelem, prostě KAŽDYM, jak hrozně moc jím, a tak..tady sem volná.. Jedině tady.. a ikdyž mám pravidla stravování, pořád to nejde dolů..:((

16/05/2012

16. května 2012 v 22:49 | Glamm♥ |  Jídelníček
..historicky první jídelák na tomto blogu a hned s prohřeškem..:(
Dnes jsem musela upéct čokoládové řezy s krémem a to víte, že jsem zhřešila..:( sice malinko, ale výčitky z toho mám..:(

Jídelák:
Snídaně: 0,5l čaje + 0,4l vody + vločky s mlékem..:D (po ránu hodně piju..:/ )
Svačina: menší okrurka + půlka mandarinky
Oběd: byl později, měla jsem ale rýžovou kaši ..:/
Večeře: všechochuť ↓
..tyčinky, ta čokoláda a krém z pečení..:(( šunkový salám ..

a pocit z dnešního dne?..
byl dobrej.. dokud nepřijel přítel a já nešla do kuchyně pro ledový kafíí a něco na zub.. pro něj.. ale neudržela jsem se a taky sem zobala co se dalo..nejhorší je si to takhle zpětně uvědomovat!..

.. Biography ..

16. května 2012 v 22:40 | Glamm♥ |  Boss
Ahoj! :)
říkají mi Glamm, aproto volím i tuto přezdívku jako výchozí :)).. v tomto článku bych ráda popsala svojí osobnost, charakter, a hlavně důvod, proč byl blog založen..

..Je mi 17 let, jsem spokojenej typ člověka, spíše pohodář-optimistka :) Momentálně studuji zdravku, kde jsem spokojená a nic mě netíží, ale právě zdravotka byla důvod, proč se změnit. Na základce jsem měla nejlepší kamarádku- jsme spolu už 12 let.. ')) S ní bylo všechno v pohodě, ale už v osmé třídě jsem věděla, že jednou se budem muset rozloučit a že už to nikdy nebude jako dřív- tušila jsem správně. Tou dobou jsem nemusela nic řešit, jen to, kam pujdu na střední.. Váha pro mě nic neznamenala a ve svých 13-14 letech jsem měla při výšce 163 cenťáků přes 65 kilo.. Asi by mne to nechalo chladnout i nadále, ale při prohlížená galerií na zdravotkách jsem narazila na fotku studentek, kde probírají praktické vyučování a všechny byly VYCHRTLÉ! Najednou se ve mne cosi sevřelo a já se cítila hrozně. Každej dotek na mém těle mne utvrzoval v tom, že to došlo až moc daleko (byla jsem nejtlustší z rodiny:( ) .. a tak jsem začala hubnout..

..v deváté třídě jsem díky pohybu a lepší stravě získala váhu 60 kilo a lepší pocit, ale stále to nebylo ono..
..mimochodem, nikdy jsem neměla kluka, ten jeden, co mě chtěl to odemne docela odnesl, když jsem ho poslala do "dalekých končin" když mě chtěl zneužít ;) ..ale nechybělo mi to.. byla sem bez starostí..:)

..všechno se to zlomilo až o prázdninách, po dokončení základky. Potkala jsem úžasnýho kluka, kterej mě nebral jako tlustý prasátko,ale jako holky co má srdce a duši.. ♥ Kvůli němu jsem začala držet "šílenou " dietu- denní příjem by se dal přirovnat ke kalorické hodnotě rohlíku.. několik měsíců jsem balancovala se svou vůlí, skončila jsem na 48 kilech ..

s tím klukem chodím stále, jsou tomu už dva roky, skoro, co jsme si řekli svoje "ano" a začali spolu chodit.. prožil si se mnou hezké i těžké, ale o tomto blogu se nikdy nedozví.. a proč? .. chci se znovu dostat na 50 kilo, dnes mám totiž 56 a už néé tak hezkou postavu,jako dřív...:((

..na blogy kde se svěřujou dívky s jídeláky jsem narazila náhodou a tak bych se ráda přidala.. ráda bych byla jendou z vás, které žijete životy jako THINSPY..
....I WANT TO BE THINSPA....

to co mi utkvělo v hlavě během mého vztahu s ním byli věty typu " podívej se na ty holky od nás, jsou samej špek, a jak jim to leze přes ty kalhoty, no fuj.." Nebazíruje na postavě, to vůbec.. Spíš mě tím chtěl pozvednout, protože jsem o tom často mluvila, tehdy jsem ale netušila, že jednou takhle taky budu vypadat.. achh já hloupá.. :(( ..


..otázkou ale je, DOKÁŽU TO? ..://