Boss

.. Biography ..

16. května 2012 v 22:40 | Glamm♥
Ahoj! :)
říkají mi Glamm, aproto volím i tuto přezdívku jako výchozí :)).. v tomto článku bych ráda popsala svojí osobnost, charakter, a hlavně důvod, proč byl blog založen..

..Je mi 17 let, jsem spokojenej typ člověka, spíše pohodář-optimistka :) Momentálně studuji zdravku, kde jsem spokojená a nic mě netíží, ale právě zdravotka byla důvod, proč se změnit. Na základce jsem měla nejlepší kamarádku- jsme spolu už 12 let.. ')) S ní bylo všechno v pohodě, ale už v osmé třídě jsem věděla, že jednou se budem muset rozloučit a že už to nikdy nebude jako dřív- tušila jsem správně. Tou dobou jsem nemusela nic řešit, jen to, kam pujdu na střední.. Váha pro mě nic neznamenala a ve svých 13-14 letech jsem měla při výšce 163 cenťáků přes 65 kilo.. Asi by mne to nechalo chladnout i nadále, ale při prohlížená galerií na zdravotkách jsem narazila na fotku studentek, kde probírají praktické vyučování a všechny byly VYCHRTLÉ! Najednou se ve mne cosi sevřelo a já se cítila hrozně. Každej dotek na mém těle mne utvrzoval v tom, že to došlo až moc daleko (byla jsem nejtlustší z rodiny:( ) .. a tak jsem začala hubnout..

..v deváté třídě jsem díky pohybu a lepší stravě získala váhu 60 kilo a lepší pocit, ale stále to nebylo ono..
..mimochodem, nikdy jsem neměla kluka, ten jeden, co mě chtěl to odemne docela odnesl, když jsem ho poslala do "dalekých končin" když mě chtěl zneužít ;) ..ale nechybělo mi to.. byla sem bez starostí..:)

..všechno se to zlomilo až o prázdninách, po dokončení základky. Potkala jsem úžasnýho kluka, kterej mě nebral jako tlustý prasátko,ale jako holky co má srdce a duši.. ♥ Kvůli němu jsem začala držet "šílenou " dietu- denní příjem by se dal přirovnat ke kalorické hodnotě rohlíku.. několik měsíců jsem balancovala se svou vůlí, skončila jsem na 48 kilech ..

s tím klukem chodím stále, jsou tomu už dva roky, skoro, co jsme si řekli svoje "ano" a začali spolu chodit.. prožil si se mnou hezké i těžké, ale o tomto blogu se nikdy nedozví.. a proč? .. chci se znovu dostat na 50 kilo, dnes mám totiž 56 a už néé tak hezkou postavu,jako dřív...:((

..na blogy kde se svěřujou dívky s jídeláky jsem narazila náhodou a tak bych se ráda přidala.. ráda bych byla jendou z vás, které žijete životy jako THINSPY..
....I WANT TO BE THINSPA....

to co mi utkvělo v hlavě během mého vztahu s ním byli věty typu " podívej se na ty holky od nás, jsou samej špek, a jak jim to leze přes ty kalhoty, no fuj.." Nebazíruje na postavě, to vůbec.. Spíš mě tím chtěl pozvednout, protože jsem o tom často mluvila, tehdy jsem ale netušila, že jednou takhle taky budu vypadat.. achh já hloupá.. :(( ..


..otázkou ale je, DOKÁŽU TO? ..://
 
 

Reklama