Deníček

today[2.6.2012]

2. června 2012 v 12:10 | Glamm♥
..dneska mam brigadu, ooprve v cateringu, tak uvidime ;) je mi zima,venku skoro mrzne a moje ranni vaha- 54,8 :/ :-! Blinkat to..x)

páátek..x))

1. června 2012 v 15:58 | Glamm♥
..ranní váha - 54.5 ...
je sice pravda že před necelým rokem jsem byla na 48 kilech, ale těší mne, když vidím každý sebemenší úbytek na váze, jakože jsem číslo 54 už dlooouho neviděla.. ♥ I feel a good.. .))

..in love..jsem zoufalá..:/

30. května 2012 v 20:47 | Glamm♥
..Včera byl krásnej den..:)
ráno se mi vstávalo s úsměvem, váha mi ukazovala krásných 55,2 kilo, johouuu!:DD

Takže pomalu ale jistě se blížím k mojí staré vázu- ťuk ťuk, ať to nezakřiknu ..:D :P

>včera jsem byla na tréninku,jako každý týden - standarty a latinsko-americké tance, jelikož můj taneční parťák se odjel rekreovat kamsi na školní výlet, tancovala jsem s jiným tanečníkem,jehož partnerka taky nemohla přijít a prostě a jednoduše- NEJLEPŠÍ!:)) cítím se jako "in love" ..:D přitom přítele mám.. chjo .. spíš bych řekla že ot je tím kouzlem osobnosti, nebo nevím..:) ..

>dnes jsem měla ráno váhu 55,0 , a to jsem v sobě měla už skleničku vody, takže doufám, že to pujde dolu..:) jinak sjem to totálně pos**la..:/ .. mamka dělala zapečený šunkofleky, a když jsem přišla ze školy, tak sjem stála s vidličkou u trouby a zobala o sto-šest.. Navíc.. za týden jdu na brigádu, po škole a budu muset na sobě mít "neopren".. jde o jednu promoakci.. no já se z toho snad ... :// >>> k večeru jsem si dala 9 kilásků na orbitreku a 100 sklapovaček ..

RADA PRO VÁS > po přečtení tohoto článku si dejte i za mně 20 sklapovaček, pro lepší pocit..:D

B-bye.. ♥

HIATUS- měla sem na mále..

28. května 2012 v 20:04 | Glamm♥
..MÁM HUBNOUT x NEMÁM HUBNOUT..

jááj to byla ale doost dlouhá doba, než jsem se rozhoupala.. ANO- musím! :))

MOTIVACE- moje spolužačka, má dole 10 kilo, ze svých 78 má teď 68.. dobrý ne? :P když ona dokáže překonat každou sladkost a ráno si dělá ovesný vločky,malou mističku a ještě s vodou,páč mlíko je moc "tučný" tak to zvládnu i já ne? :DD .. však nevidim problém.. musim se jen naučit řikat NEvšemu strašně dobrýmu-ale sladkýmu.. dneska jsem to zkoušela, a moje aktuální váha (oblečená) =55.7 kiláásků..

takže minimálně 5 kilo dolů a prázdniny můžou začít, mám na to měsíc, tak OREVUÁÁÁR a tenhle blog měním na deníček, kterej bych si jednou ráda přečetla.. třeba až ztratim inspirace,že? ://

táákže → GLAMM- DĚLÁŠ TO PRO SEBE, DOTOHO! ♥:D

xoxo Glamm♥

..odmítnuté jídlo dne..:D

17. května 2012 v 22:11 | Glamm♥
..říci NE je pro mne hrozně těžké.. dneska jsem to zkusila a teď? mnohem lepší pocit, ušetřila jsem si kolem 250 kcal a to se vyplatí..:-) :-D

..Proč chci být hubená?

17. května 2012 v 13:45 | Glamm♥
..vzpomínám si, jakbyl život bez starostí, když jsem se nemusela starat o to, co si dám k jídlu, jak moc to bude tučné nebo kalorické a jak krásný to byl pocit, když jsem v obchodech nemohla najít tu správnou velikost- vše mi bylo velké..
achh ten pocit.. chci ho zpět.. Můj přítel mě tehdy nosil v náručí (minulý rok -50kilo) a mě bylo trapně, když jsem před měsícem čelila své váze (60 kilo) .. Chci být hubená a dokázat tím sama sobě, že na to mám.. že to oblečení, co mám hodně hluboko ve skříni jen čeká na to, až si ho opět obléknu a opět budu cítit lehkost ..

..grr...už nežeru!:((

16. května 2012 v 23:09 | Glamm♥
denně se přetvařuji- před našima, spolužáky, přítelem, prostě KAŽDYM, jak hrozně moc jím, a tak..tady sem volná.. Jedině tady.. a ikdyž mám pravidla stravování, pořád to nejde dolů..:((
 
 

Reklama